Ανάληψη υπηρεσίας εκπαιδευτικών που ανήκουν στη Διάθεση του ΠΥΣΠΕ Τρικάλων και δεν έχουν τοποθετηθεί σε σχολικές μονάδες

Download Nexon Domination

Oι εκπαιδευτικοί που είναι λειτουργικά υπεράριθμοι στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Τρικάλων και οι αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και δεν έχουν τοποθετηθεί σε σχολικές μονάδες του ΠΥΣΠΕ Τρικάλων οφείλουν να παρουσιαστούν την Τετάρτη, 01-09-2021  για ανάληψη υπηρεσίας στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων (Μ 오마이걸 비밀정원. Μπότσαρη 2, 4ος όροφος), προσερχόμενοι υποχρεωτικά με χρήση μάσκας και  τηρώντας αυστηρά το πρωτόκολλο προσέλευσης στην υπηρεσία, επιδεικνύοντας ένα από τα ακόλουθα:

α ) Αρνητικό αποτέλεσμα αυτοελέγχου (self –test) ή

β ) Βεβαίωση νόσησης από Covid-19 ή

γ ) Πιστοποιητικό εμβολιασμού για Covid-19

Σας αποστέλλουμε συνημμένο το έντυπο Πράξης Ανάληψης Υπηρεσίας (εδώ)  σε μορφή Word προς διευκόλυνσή σας apache ant.

Κύρωση πίνακα εκπαιδευτικών που τοποθετούνται με απόσπαση στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και τα Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ.) αρμοδιότητας Π.Ε.Π.Π.Σ. Θεσσαλίας

Windows 10 Microsoft

Δείτε εδώ 정무문.

Download phonegap.js

Πρόσκληση για διάθεση εκπαιδευτικών σε κατ΄ οίκον διδασκαλία σε σχολικές μονάδες ΠΥΣΠΕ Τρικάλων για το διδακτικό έτος 2021-2022

Going My Home

Δείτε την εγκύκλιο εδώ και τη δήλωση εδώ Download unity videos.

안드로이드 웹페이지 이미지

Πρόσκληση νεοδιόριστων εκπ/κών ΠΕ & ΔΕ για υποβολή αιτήσεων απόσπασης από ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ για το διδακτικό έτος 2021-2022

Download The Tingall

Δείτε εδώ cinema 4d.

Download xcode 10

Δικαιολογητικά πρόσληψης για νεοδιόριστους εκπαιδευτικούς στη ΔΠΕ Τρικάλων

Δικαιολογητικά πρόσληψης νεοδιόριστων εκπαιδευτικών εδώ 멜로망스 좋은날 다운로드.

Αίτηση αναγνώρισης μεταπτυχιακού εδώ Download The Walking Dead Season 9.

Αναγνώριση προϋπηρεσίας εδώ Clash Royale Test Server.

Έντυπο περιουσιακής κατάστασης εδώ 핀터레스트.

Καρτέλα υπαλλήλου εδώ Conan Desktop Search.

Υπεύθυνη δήλωση ασφαλιστικής κάλυψης εδώ Download Kumyoung Karaoke.

Υπεύθυνη δήλωση οικογενειακού επιδόματος εδώ os x 10 9 5.

Υπεύθυνη δήλωση εδώ quickbooks 다운로드.