Ανάληψη υπηρεσίας εκπαιδευτικών που ανήκουν στη Διάθεση του ΠΥΣΠΕ Τρικάλων και δεν έχουν τοποθετηθεί σε σχολικές μονάδες

Download Nexon Domination

Oι εκπαιδευτικοί που είναι λειτουργικά υπεράριθμοι στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Τρικάλων και οι αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και δεν έχουν τοποθετηθεί σε σχολικές μονάδες του ΠΥΣΠΕ Τρικάλων οφείλουν να παρουσιαστούν την Τετάρτη, 01-09-2021  για ανάληψη υπηρεσίας στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων (Μ 오마이걸 비밀정원. Μπότσαρη 2, 4ος όροφος), προσερχόμενοι υποχρεωτικά με χρήση μάσκας και  τηρώντας αυστηρά το πρωτόκολλο προσέλευσης στην υπηρεσία, επιδεικνύοντας ένα από τα ακόλουθα:

α ) Αρνητικό αποτέλεσμα αυτοελέγχου (self –test) ή

β ) Βεβαίωση νόσησης από Covid-19 ή

γ ) Πιστοποιητικό εμβολιασμού για Covid-19

Σας αποστέλλουμε συνημμένο το έντυπο Πράξης Ανάληψης Υπηρεσίας (εδώ)  σε μορφή Word προς διευκόλυνσή σας apache ant.

Κύρωση πίνακα εκπαιδευτικών που τοποθετούνται με απόσπαση στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και τα Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ.) αρμοδιότητας Π.Ε.Π.Π.Σ. Θεσσαλίας

Windows 10 Microsoft

Δείτε εδώ 정무문.