Ενημέρωση για την Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πλήρωση λειτουργικών κενών (Π.Σ. και ΠΕΙ.Σ.) με απόσπαση μόνιμων εκπαιδευτικών

Σας ενημερώνουμε ότι από την Τετάρτη 17/8/22 έως την Κυριακή 21/8/22 θα υπάρχει η δυνατότητα για τους εκπαιδευτικούς της δημόσιας πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης με τουλάχιστον πενταετή διδακτική υπηρεσία να υποβάλλουν αίτηση απόσπασης σε Πρότυπο ή Πειραματικό σχολείο (ΠΣ ή ΠΕΙΣ) για ένα διδακτικό έτος, κατόπιν σχετικής πρόσκλησης που θα εκδοθεί από τις αρμόδιες ΠΕΠΠΣ Football Manager 2019 Mobile.

Οι εκπαιδευτικοί θα μπορούν να υποβάλλουν αίτηση απόσπασης σε σχολικές μονάδες της ΠΔΕ που υπηρετούν κατά την έκδοση της σχετικής πρόσκλησης 야후 동영상.

Για την υποβολή αίτησης, εκτός από τα δικαιολογητικά τίτλων σπουδών, κτλ., χρειάζεται απαραίτητα πιστοποιητικό υπηρεσιακών μεταβολών (ΠΥΜ) 멜론 mp3파일 다운로드. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί το πρότυπο ΠΥΜ που είχε εκδοθεί για τις θέσεις με θητεία σε ΠΣ και ΠΕΙΣ armv8 neon 다운로드.