Ανακοίνωση για ανάληψη υπηρεσίας αναπληρωτών

Παρακαλούνται οι Αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί /ΕΕΠ/ΕΒΠ  κατά την προσέλευσή  τους στη σχολική μονάδα τοποθέτησής τους, για ανάληψη υπηρεσίας, να έχουν μαζί τους και τα απαραίτητα δικαιολογητικά .

Δείτε τα ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ που πρέπει να καταθέσουν ΕΔΩ .

Τα έντυπα που πρέπει να συμπληρώσουν με την ανάληψη υπηρεσίας στη σχολική μονάδα είναι τα εξής:

ΠΡΑΞΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ εδώ

ΔΕΛΤΙΑ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ

για ΕΚΟ εδώ, για Αγγλικής στα Νηπιαγωγεία εδώ, για ενίσχυση προσχολικής αγωγής εδώ, για ΣΜΕΑΕ ΤΕ εδώ, για εξειδικευμένη εδώ για ΠΔΕ εδώ, για ενιαίου τύπου εδώ, για ΠΕΠ εδώ και Ψυχολόγων και κοινωνικών λειτουργών εδώ .

ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ

Υπεύθυνη δήλωση εδώ  υπεύθυνη δήλωση παλιός-νέος εδώ και για επίδομα παιδιών εδώ

ΑΙΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΥΣΠΕ ΓΙΑ  ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΕΔΩ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΔΩ