Ανακοινοποίηση στο ορθό – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μετατάξεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας, Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης και μελών ΕΕΠ-ΕΒΠ σε άλλους εκπαιδευτικούς κλάδους και σε ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ., καθώς και εκπ/κών Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης κλάδων ΠΕ79 Μουσικής, ΠΕ08 Καλλιτεχνικών και ΠΕ91 Θεατρικής Αγωγής σε Μουσικά και Καλλιτεχνικά σχολεία της Δ.Ε. για το σχολικό έτος 2024-2025

Αποστέλλεται εκ νέου η αριθμ. 41904/Ε2/19-04-2024 εγκύκλιο με τίτλο : «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μετατάξεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας, Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης και μελών ΕΕΠ-ΕΒΠ σε άλλους εκπαιδευτικούς κλάδους και σε ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ., καθώς και εκπ/κών Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης κλάδων ΠΕ79 Μουσικής, ΠΕ08 Καλλιτεχνικών και ΠΕ91 Θεατρικής Αγωγής σε Μουσικά και Καλλιτεχνικά σχολεία της Δ.Ε. για το σχολικό έτος 2024-2025» (ΑΔΑ: ΡΖΩΑ46ΝΚΠΔ-Ξ2Λ), καθώς έγινε διόρθωση στα κενά των ΚΕΔΑΣΥ κλ.ΠΕ03&ΠΕ04 του παραρτήματος 6.
Επιπλέον προς διευκόλυνση των εκπαιδευτικών αποστέλλονται συνημμένα σε επεξεργάσιμη μορφή οι σχετικές αιτήσεις μετάταξης των παραρτημάτων 12 & 13.

Για να δείτε την πρόσκληση παρακαλώ πατήστε εδώ

Για να εξάγετε τις σχετικές αιτήσεις μετάταξης των παραρτημάτων 12 & 13 παρακαλώ πατήστε εδώ