Επιμόρφωση εκπαιδευτικών σχολικών μονάδων που επλήγησαν από τις πρόσφατες πλημμύρες από την υποστηρικτική δομή «Μέριμνα»

Πραγματοποιήθηκε επιμόρφωση των εκπαιδευτικών σε σχολικές μονάδες που επλήγησαν από τις πρόσφατες πλημμύρες από την υποστηρικτική δομή «Μέριμνα». Για να δείτε το δελτίο τύπου πατήστε εδώ.

Συλλυπητήριο Μήνυμα

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ

Ο Διευθυντής και το Προσωπικό της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων εκφράζουν τα θερμά συλλυπητήρια για τον πρόωρο και αδόκητο χαμό του αγαπητού μας συναδέλφου Δημητρίου Γκούμα, Προϊσταμένου Τμήματος Δ΄ Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών. Δυστυχώς, η υπηρεσία θρηνεί την απώλεια ενός εκλεκτού συναδέλφου.

Ο Δημήτρης υπήρξε ένας νέος άνθρωπος, έντιμος, ευγενικός, δραστήριος, συναδελφικός, πρόσχαρης και με διαρκές ενδιαφέρον για το κοινό καλό.

Έχασε τη μάχη για τη ζωή μετά από πολυήμερο αγώνα με τη δύσκολη ασθένειά του.

Οι σκέψεις όλων μας είναι στην οικογένειά του, προς την οποία εκφράζουμε τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια!

Ο Διευθυντής της ΔΙ.Π.Ε. Τρικάλων

Χρήστος Τρικάλης

Για το δελτίο τύπου πατήστε εδώ.